Një mijë net pa ty, Federico Moccia

Një mijë net pa ty
Në dispozicion këtu

Dashamirët e narracionit rozë të Federico Moccia, ndoshta autori mashkull më i njohur në këtë lloj etiketimi të letërsisë shumë shpesh si ekskluzivisht femër, ai është kthyer me një aventurë të re për zemrat e etura për pasionet e humbura, të harruara, mrekullisht aktuale ose të ardhshme ...

Një mijë net pa ty ose një mijë netë pa gjumë. Sepse gati 500 faqet e tij premtojnë shumë ardhje, aventura dhe fatkeqësi të romantizmit më pasionant.

Përmbledhje: «Pas një pauze në Rusi, për Sofjen ka ardhur koha për të rregulluar jetën e saj të dashurisë. Ai nuk mund të ikë më nga e kaluara e tij, vetmia e martesës së tij, ose historia pasionante dhe e thyer me Tancredi, dhe vendos të kthehet në Romë. Në një udhëtim në Sicili për të vizituar prindërit e tij, ai do të zbulojë një sekret familjar që do të ndikojë thellë tek ai. Ndërkohë, Tancredi ndjek të gjitha hapat e tij; Ai është një njeri i dashuruar që nuk ka hequr dorë kurrë për herë të parë. Por Sofia nuk i beson atij ... A do të përfundojnë ata të takohen përsëri? »

Tani mund të blini romanin Një mijë netë pa ju, i ri nga Federico Moccia këtu:

Në dispozicion këtu

Lini një koment

Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohen të dhënat tuaja të komenteve.

error: Nuk ka kopjim